Kingdom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kingdom

Kingdom Ally
 
HomeHome  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 vyhazov z alli

Go down 
+3
KompleX
GREENMAN
JoHoneK
7 posters
AuthorMessage
JoHoneK

JoHoneK


Posts : 27
Join date : 2008-12-03

vyhazov z alli Empty
PostSubject: vyhazov z alli   vyhazov z alli Icon_minitimeSat Dec 06, 2008 12:31 am

Mno tak jsem se dozvedel ze jsme dostali vyhazov z ali lol! mno podle toho cekal trunks až udelame chybu protoze jediny klan jsme meli war a on porad odmital tak cekal az jeden clen z klanu zaklopitne o nejakeho (vola). Tak strucne nevedel jsem ze trunks bude za zady Cl neco podnikat. Nevedel jsme ze mi jako klan Smazky ktery jsme byli i v mystery of the Hell a domluvili jsme se na tuto ali tak dostanem padaka scratch jinak podle mne přišla ali o aktivni klan . Jinak Trunksi jestli se nezacnes venovat Ali tak ne vyhazov ale plno pujde podle mne sami Smile
Back to top Go down
GREENMAN

GREENMAN


Posts : 20
Join date : 2008-12-03
Age : 35
Location : Karlovy Vary

Character sheet
Character: Griffith
Class: Temple Knight

vyhazov z alli Empty
PostSubject: Re: vyhazov z alli   vyhazov z alli Icon_minitimeSat Dec 06, 2008 4:20 am

Mužeš přiblížit důvod ? Ja o tom nic nevim Shocked a vy mi tam budete dsot chybět se smažkama se bavim a potkavam nejčastěji Crying or Very sad
Back to top Go down
KompleX

KompleX


Posts : 18
Join date : 2008-12-03
Age : 32

vyhazov z alli Empty
PostSubject: Re: vyhazov z alli   vyhazov z alli Icon_minitimeSat Dec 06, 2008 4:49 pm

No... Podle toho co mi rikal Heli(jeden ze zucastnenych) sem pochytil to,že nejaky zmrdečci kradli drop ... snad ne prave helimu ale nejakymu jeho kámošovi a tak je sejmul....tim vznikla hádka a dopadlo to jak to dopadlo... kazdopadne bejt na jeho miste sejmu je taky...
Back to top Go down
Vtak




Posts : 1
Join date : 2008-12-05

Character sheet
Character:
Class:

vyhazov z alli Empty
PostSubject: Re   vyhazov z alli Icon_minitimeSat Dec 06, 2008 8:52 pm

KompleX wrote:
No... Podle toho co mi rikal Heli(jeden ze zucastnenych) sem pochytil to,že nejaky zmrdečci kradli drop ... snad ne prave helimu ale nejakymu jeho kámošovi a tak je sejmul....tim vznikla hádka a dopadlo to jak to dopadlo... kazdopadne bejt na jeho miste sejmu je taky...
No ja zas slysel jinou verzi mozna by se k tomu mohl nekdo vyjadrit Crying or Very sad
Back to top Go down
JoHoneK

JoHoneK


Posts : 27
Join date : 2008-12-03

vyhazov z alli Empty
PostSubject: Re: vyhazov z alli   vyhazov z alli Icon_minitimeSat Dec 06, 2008 9:25 pm

Mno proste se stalo a tak to bude Very Happy Kdyby sem sel trunks ktery tu myslim ani na fore nebyl tak by si to precet a mozna neco vic napsal ale jelikož tu jeste nebyl tak nenapsal svou verzy tak to je jeho problem.
Back to top Go down
Vysmazka




Posts : 27
Join date : 2008-12-03

vyhazov z alli Empty
PostSubject: Re: vyhazov z alli   vyhazov z alli Icon_minitimeSun Dec 07, 2008 12:45 am

Já o tom nevim skoro nic, byl sem na horách, přijedu a sme bez ally. No, neříkam, že kvůli tomu budu breřčet,ale tak určo to šlo řešit normální cestou a domluvou(jak kradeni dropu, zabijeni lidi z ally tak i vyhazov). Každopádně přeju hodně štěstí, s některejma z vás se určo ještě potkáme santa .
Back to top Go down
heli




Posts : 2
Join date : 2008-12-05

vyhazov z alli Empty
PostSubject: Re: vyhazov z alli   vyhazov z alli Icon_minitimeSun Dec 07, 2008 2:21 am

NO COMENT trunksi slo to resit normalne ja jsem se omluvil a ty si vysmislis ze ti nadavam pritom to neni pravda tak prsite si rozmysli co napises :X
Back to top Go down
FaZZyk




Posts : 7
Join date : 2008-12-04

vyhazov z alli Empty
PostSubject: Re: vyhazov z alli   vyhazov z alli Icon_minitimeSun Dec 07, 2008 2:30 am

JJ taky souhlasim dalo se to vyřešit víc diplomaticky a ne jako desetiletej fracek, kteremu sebrali lizatko. Beztak ten vyhazov nebyl kvuli tomu, že lehli dva z aly, ale kvuli tomu, že se někdo nejmenovanej dotkl tveho "mužského" ega a označil tě srabem. Opravdu čekame na tvoje vyjadření k situaci a oduvodněni proč jsi reagoval jak jsi reagoval a jedna za zady naseho CL a za zady vsech ostatnich CL v aly. To, že jsi hlavou aly ti nedava apsolutni pravo. Mělo se to řešit pořadně a ne tak jako ty impulzivně a hloupě. Zamysli se nad sebou.....
Back to top Go down
JoHoneK

JoHoneK


Posts : 27
Join date : 2008-12-03

vyhazov z alli Empty
PostSubject: Re: vyhazov z alli   vyhazov z alli Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 12:05 am

Mno tak Trunks asi tady na forum vubec nechodi Smile ani jak vidim tak klan se mu tady nerozviji asi na to cele prdi tak doufam ze brzo prijde a přečte si něco Smile
Back to top Go down
Sponsored content





vyhazov z alli Empty
PostSubject: Re: vyhazov z alli   vyhazov z alli Icon_minitime

Back to top Go down
 
vyhazov z alli
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Kingdom :: Kingdom Ally-
Jump to: